OCT 29

Czy można zostawić zwierzę w specjalnym hotelu?

Urocze, mokre psie nosy i ciekawskie kocie oczy stały się naszymi nieodłącznymi towarzyszami.

Nasze ukochane zwierzęta domowe są dla nas członkami rodziny, dlatego, gdy wyjeżdżamy albo decydujemy się zabrać je ze sobą, a jeśli jest to niemożliwe to pozostawić je w jak najlepszych rękach. Niestety nie zawsze zaufana osoba, czy to ktoś z rodziny czy bliski przyjaciel ma możliwość zaopiekowania się naszym pupilem. 
Wtedy pojawia się problem, co robić? Odwołać długo wyczekiwany wyjazd, poprosić o pomoc sąsiada, którego prawie się nie zna? Alternatywą jest pozostawienie zwierzaka w specjalnym hotelu. Taki hotel dla psów i dla kotów oferuje w pełni profesjonalną i odpowiedzialną opieką nad naszymi pupilami. Personel jest wyszkolony i ma doświadczenie w zajmowaniu się zwierzętami domowymi, doskonale wie, co robić w kryzysowych sytuacjach, ale także jak umilić codzienny czas naszych zwierzaków i pomóc im np. w uporaniu się z lękiem separacyjnym. Potrafi w bezpieczny sposób wykonać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne przy zwierzęciu, oraz nie zignoruje zaleceń dietetycznych, które przekażemy obsłudze.
Więcej informacji i rezerwacja na: http://www.petlandia.pl

Będzie także na bieżąco informował nas o stanie naszych ulubieńców. Najłatwiejszym sposobem na znalezienie zaufanego hotelu dla zwierząt jest, oprócz polecenia od kogoś znajomego, wyszukanie go w internecie. Wtedy też od razu mamy okazję, aby porównać ofertę poszczególnych hoteli oraz sprawdzić opinię poprzednich klientów i wybrać hotel najbardziej odpowiadający nam hotel, który w najlepszy sposób spełnia nasze wymagania.

W obiektywie

hotel dla psów

dla kotów

hotel i spa dla zwierząt

Twój komentarz